تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

ششمین نمایشگاه بین المللی عمان پلاست فرودین ماه 99 برگزار می شود

وبلاگ و اخبار

ششمین همایش و نمایشگاه بین المللی عمان پلاست در حوزه پلاستیک، لاستیک، پتروشیمی، صنایع شیمیایی، بازیافت، چاپ و بسته بندی، طبق روال هر سال برگزار خواهد شد. هدف برگزاری این نمایشگاه، ارائه محصولات و خدماتی است که مربوط به این صنعت هستند و تقاضای بازار در حال توسعه در کشور عمان و سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس را شکل داده اند.

از سوی دیگر همزمان تقویت ارتباطات تجاری میان عمان و سایر کشورهای دنیا از دیگر اهداف این نمایشگاه است. ششمین نمایشگاه عمان پلاست 2020 در نظر دارد سوابق جدیدی به لحاظ تعداد شرکت کنندگان از جمله غرفه داران و بازدیدکنندگان، صنعت گران، تجار و صاحبین کسب وکار بر جای بگذارد.

نمایشگاه عمان پلاست یک رویداد سه روزه است که نقش مهمی در توسعه اقتصادی منطقه ایفا می کند. این نمایشگاه آخرین فناوری ها و ماشین آلات مورد نیاز برای تولید پلاستیک ها و مواد پتروشیمی را معرفی می کند و صنعت گران را از همه بخش ها گرد هم می آورد و بستری برای به جریان انداختن پیشرفت این صنعت در اختیار آن ها قرار می دهد. این رویداد گستره توسعه را برای تمام بازیگران افزایش داده و به آن ها کمک می کند با افرادی از بخش های مختلف ارتباط بگیرند و تعامل کنند. شرکت کنندگان می توانند از اندیشگاه برنامه ریزی شده جهت شبکه سازی و ایجاد ارتباط مناسب با رقبای احتمالی خود و همچنین

مصرف کنندگان نهایی استفاده کنند. این رویداد در تاریخ 23 تا 25 ماه مارس 2020 برگزار خواهد شد.

 

منبع: ایران پلیمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *