تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

مستربچ کربنات کلسیم

وبلاگ و اخبار

مستربچ کربنات: (پاور فیلر کلفین)

این مستربچ ها با لودینگ متفاوت کربنات کلسیم قابل ارائه است. به طور عمده این مستربچ به عنوان پرکننده برای رزین های PP,PE مورد استفاده قرار می گیرد و از این طریق باعث کاهش هزینه مواد اولیه و در نهایت محصول نهایی می گردد. با استفاده از این مستربچ استحکام و قابلیت چاپ افزایش یافته و رشته رشته شدن الیاف کمتر می شود. با توجه به رنگ سفید کربنات کلسیم، به عنوان یک پیگمنت سفید ارزان قیمت، این مستربچ می تواند جایگزین در صدی از مستربچ سفید در تولید قطعات سفید رنگ شود.

در انتخاب مستربچ کربنات کلسیم بایستی توجه داشت که مستربچ تولید شده با کربنات کلسیم با دانه بندی درشت و عدم توزیع و پخش مناسب آن در بافت پلیمر باعث مشکلات بسیاری خاصی در تولید محصولات با ضخامت کم فیلم ها و لیف ها و … می شود. لذا انتخاب مستربچ کربنات کلسیم تولید شده از مواد اولیه مرغوب بسیار مهم و حائز اهمیت است.

کاربرد مواد پاور در صنعت پلاستیک:

  1. باعث استحکام محصول تولیدی می شود. (در بعضی موارد در صورتی که از این محصول استفاده نشود محصول فوق قابل تولید نمی باشد و مقاومت لازم برای تولید محصول را ندارد).
  2. باعث کاهش قیمت محصول تولیدی می شود.
  3. در زمینه تولید نایلون و نایلکس باعث بهبود دوخت محصول میشود.
  4. باعث جلوگیری از شکنندگی محصول تولیدی میشود.
  5. این محصول فقط برای تولیدات محصولات رنگی کاربرد دارد.

مستربچ های کربنات کلسیم با توجه به نوع پودر کربنات کلسیم مربوط، واکس، افزودنی های کمک فرایندی می توانند تولید گردند. اختلاط موثر مواد اولیه می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت و قیمت مستربچ داشته باشد. مستربچ کربنات کلسیم به طور کلی دارای 60 الی 85 درصد پودر کربنات کلسیم می باشد.

به صورت کلی مستربچ های پلی اتیلن جهت مصارف تولید کیسه های پلی اتیلن، نایلون های گلخانه، کشاورزی و مخصوص بسته بندی، ورق های پلی اتیلن، قطعات تزریقی و کاربرد های مشابه مورد استفاده می باشد.

محصولات پیشنهادی

مخزن پلی اتیلن

کفپوش اپوکسی

مخزن آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *