تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

موارد مهم در انتخاب نایلون گلخانه ای باکیفیت

وبلاگ و اخبار

تصمیم به احداث گلخانه میگیرید و برای تهیه پوشش گلخانه به بازار رجوع میکنید و با قیمت های متفاوت نایلون هایی مواجه میشوید که از نظر ظاهری تقریبا یکسان هستند. کیفیت نایلون و میزان ناخالصی های موجود در آن از نظر علمی تنها از طریق آزمایش های تخصصی قابل اندازه گیری است.

متأسفانه در بازار سودجویانی وجود دارند که در تولید پلاستیک نایلون از افزودنی های نامرغوب و ضایعات پلاستیک به وفور استفاده کرده و همین امر موجوب کاهش چشمگیر هزینه های تولید آنها شده و با اندکی تخفیف نسبت به برندهای معتبر و باسابقه محصول خود را عرضه میکنند.

باغداران و کشاورزان عزیز دقت داشته باشند که محافظت از گیاهان گلخانه ای تنها به وسیله نایلون های مرغوب امکان پذیر است. فیلم گلخانه ای استاندارد یکی از انواع پوشش های پلاستیکی است که از گیاهان گلخانه در مقابل جهان بیرون محافظت می نماید.

فیلم های گلخانه ای شرکت تماشا پلاست، از مواد اولیه و افزودنی های مرغوب و با کیفیت بالا جهت افزایش دوام وکارایی محصول تولید شده اند.

اما چرا و چگونه گاهی اوقات فیلم نایلونهای گلخانه در دو شرکت متفاوت با هم تفاوت وزن و تفاوت قیمت دارند؟!

ما به شما جواب این سوال را خواهیم داد:

1. وجود مواد بازیافتی و دست دوم در تولید نایلون گلخانه ای:

برای کاهش هزینه های تولید و افزایش سود از بازیافت ها و مواد ناخالص استفاده میکنند.

2. سنگین بودن لوله های میان رول:

بعضی افراد سودجو برای متزلزل کردن قیمت بازار و بدست آوردن سود بالا از فروش محصولات نایلون های گلخانه ای شان از لوله های میان رول بسیار سنگین استفاده میکنن که وزن اصلی رول های فیلم نایلون افزایش پیدا کند و وزن خالص پلاستیک که دور آن لوله پیچیده شده کمتر باشد و بتوانند فیلم نایلون را به قیمت پایین تری بفروشند و در این میان مصرف کننده متضرر میشود.

3. کیفیت پایین محصول:

برای تولید فیلم های نایلونی با کیفیت، شرایط محیطی خاص و دستگاه های استاندارد مورد نیاز است که عدم رعایت آنها موجب تولید محصول نایلون نامرغوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *