تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

نایلون بسته بندی

وبلاگ و اخبار

بسته بندی شیرینگ (Shirink) یا کوچک شونده جزوه یکی از محصولات بسته بندی با درجه ذوب به نسبت پایین می باشد. این محصول به محض تماس با حرارت کوچک شده و در صورتی که به دور یک کالا پیچیده شده باشد، به صورت یکپارچه و یک دست به جنس می چسبد. وقتی یک کالا شیرینگ می شود، در حقیقت از ورود گرد و خاک و هوا به آن جلوگیری می شود. برای مثال شرکت های بسته بندی غذا های آماده برای جلوگیری از نفوذ هوا به داخل ظرف، درب محصول را شیرینگ می کنند یا برای مثال شرکت های تولید لوازم خودرو پک های خود را با شیرینگ بسته بندی می نمایند تا علاوه بر حمل و نقل راحت تر از تماس گرد و خاک با بطری ها جلوگیری گردد. مصارف شیرینگ به قدری وسیع و گسترده می باشد که ذکر چند مورد از کاربردهای آن نمی تواند به درستی کاربرد آن را بیان کند اما اگر نیازمند یک بسته بندی شکیل هستید می توانید از این کالا استفاده نمایید.

برخی از کاربردهای بسته بندی شیرینگ:

  • بسته بندی درب پوش های مواد غذایی برای جلوگیری نفوذ هوا.
  • پک و بسته نمودن بطری های آب معدنی یا نوشیدنی برای صرفه جویی اقتصادی.
  • وکیوم مواد غذایی.
  • وکیوم غذاهای رستوران ها به منظور حمل و نقل آسان.
  • جلوگیری از نفوگرد و خاک
  • بسته بندی اقلام نوشت ابزار

مزایای استفاده از بسته بندیهای شیرینگ:

  • وزن سبک
  • دوام زیاد
  • مقرون به صرفه
  • تنوع بالا

انواع نایلون شیرینگ:

انواع نایلون شیرینگ وجود دارد که برخی از آنها برای بسته بندی محصولات غذایی و برخی دیگر برای بسته محصولات تولید شده در کارخانجات تولیدی مناسب میباشد. انواع نایلون شیرینگ که برای بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات استفاده میشود از ضخامت بالاتری برخوردار هستند و میتوانند محافظت بیشتری را از محصولات انجام دهند. انواع نایلون شیرینگ را میتوانید از شرکت تماشا پلاست یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش نایلون های مناسب برای بسته بندی تهیه نمایید. انواع نایلون شیرینگ مناسب برای بسته بندی محصولات مختلف غذایی و غیر خوراکی در شرکت تماشا پلاست با نازلترین قیمت ها بفروش میرسد.

از جمله نایلون هایی که برای بسته بندی محصولات کارخانجات و کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد نایلون شیرینگ تماشا پلاست است. نایلون شیرینگ یک نوع پلاستیک بسیار نازک و حساس به حرارت میباشد و در صورتیکه حرارت مستقیم به آن وارد شود تغییر شکل خواهد داد و همین ویژگی آن باعث شده تا از آن برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده شود. نایلون شیرینگ بعد از حرارت دیدن به خوبی جذب بدنه محصول شده و میتواند از ضربات کوچک که منجر به خش دار شدن میشود به خوبی جلوگیری کند. نایلون شیرینگ یک مزیت بزرگ را در بسته بندی محصولات به وجود می آورد که آن نیز جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل و همچنین روی محصول میباشد. هیچ یک از نایلون هایی که در حال حاضر برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند نمیتوانند به خوبی نایلون شیرینگ از نفوذ گرد و خاک جلوگیری کنند.

برای خرید و کسب اطلاعات از نایلون شیرینگ با شماره: (52374598 –031) تماس حاصل فرمایید، مشاوران ما برای پاسخگویی به مشتریان عزیز آماده خدمت میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *