تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

نایلون تشک

وبلاگ و اخبار

یکی از مهم ترین عوامل در تمیز نگه داشتن تشک تا زمان استفاده مشتری نایلون بسته بندی تشک است، که بسیاری از کارخانه های تولیدی تشک برای تبلیغات و کلاس کاری از چاپ روی نایلون تشک نیز استفاده می کنند. 

بسیاری از تولیدکنندگان تشک اهمیت خاصی به چاپ روی نایلون می دهند زیرا باعث شناخته شدن برندشان می شود، تماشاپلاست با استفاده از بهترین رنگ ها می تواند تمام نیازهای چاپی شما را برطرف کند. با چاپ روی نایلون می توانید یک تبلیغات ارزان و پر بازده داشته باشید. این روش کمک بسیار بزرگی به برندهای ناشناخته و کمتر شناخته شده خواهد کرد.

تولید در ابعاد دقیق

از دیگر عوامل مهم در تولید نایلون تشک ابعاد دقیق تولید است. زیرا نایلون باید فیکس بدنه تشک باشد و از آن جدا نشود که باعث بروز مشکلات زیادی در هنگام حمل و نقل و یا اسباب کشی نشود.

نایلون تشک

کاور تشک در هنگام حمل و جابجایی از نفوذ هر گونه گرد و غبار و آلودگی به تشک شما جلوگیری می کند. جنس این کاورها پلاستیک ضخیم می باشد و از مقاومت بالایی برخوردار هستند. اما می توانید موارده اضافی نیز به بسته بندی تشک اضافه کنید. از جمله با شخصی سازی نایلون نمونه ای که بهترین عمل کرد را برای شما دارد انتخاب کنید.

  • سفارش به صورت نایلون uv یا همان ضد اشعه ماورای بنفش که باعث می شود بتوان تشک ها را زیر نور خورشید انبار کرد.
  • افزایش ضخامت نایلون برای عمل کرد بهتر
  • سفارش با دسته برای حمل و نقل راحت تر
  • سفارش به صورت چاپی برای تبلیغات و معرفی برند شما
نایلون تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *