تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

نایلون گلخانه UV

وبلاگ و اخبار

نایلون پوشش گلخانه ای یو وی دار با توجه به روند رو به توسعه نایلون های کشاورزی و گلخانه ای در جهان این شرکت علاوه بر نایلون های شیرینگ و کشاورزی، اقدام به تولید نایلون های عریض گلخانه ای سه لایه در عرض های مختلف و ضخامت های مختلف نموده است. عمده ترین کاربرد این پلاستیک ها در صنعت کشاورزی، پوشش های گلخانه ای و صنایع بسته بندی می باشد. علاوه بر پوشش گلخانه به دلیل استحکام و عایق بودن، می توان این محصول را با ضخامت بیشتر برای عایق بندی کف استخرها (پرورش ماهی و شنا) و همچنین ایجاد آبگیر های موقت در پار ک ها استفاده نمود.

مزایای کشت گلخانه‌ای با نایلون گلخانه UV

صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف آب

افزایش تولید در واحد سطح (به عبارت دیگر 15 برابر فضای آزاد) به این معنی که مثلاً در مورد خیار تولید 30 کیلو گرم خیار در هر متر مربع در گلخانه به جای تولید 2 کیلوگرم در همان یک متر مربع در فضای آزاد

تولید بیش از یک محصول در سال (که در مورد خیار تولیدسه بار در سال و همچنین در مورد گوجه فرنگی تولید دو بار در سال ممکن می‌باشد)

افزایش کیفیت محصول تولیدی (که با کنترل دقیق و بهتر آفات و بیماری‌ها با روش‌های کنترل بیولوژیکی و کاهش مصرف سموم که باعث افزایش کیفیت محصول و افزایش صادرات و حفظ محیط زیست می‌شود)

استفاده از اراضی غیر قابل کشت با سیستم هیدرو پونیک

عدم وابستگی تولید به شرایط محیطی و امکان بازار یابی مناسب و تنظیم برنامه کشت مطابق با نیاز بازار

تداوم کار و تولید محصول در تمام فصل‌های سال با توجه با امکان کنترل عوامل محیطی و تنظیم شرایط موردنیاز گیاه

اشتغال زائی بیشتر در واحد سطح

امکان استفاده از تکنیکهای جدید کشاورزی مانند کشت طبقاتی

سایر افزودنی‌ها

– افزودنی لیزکننده (صیقلی و روان کننده)

این افزودنی جهت روان و صیقلی شدن سطح نایلون مورداستفاده قرار می‌گیرد. اصطکاک فیلم با سایر سطوح را به حداقل می‌رساند. برای سهولت کار در دماهای پایین مناسب است.

– ضد الکتریسیته ساکن

تولید محصولات پلی‌اتیلن با افزایش الکتریسیته ساکن روی سطوح پلاستیکی همراه است. این موضوع باعث افزایش جذب گردوغبار می‌گردد. این افزودنی این مشکل را برطرف می‌کند.

– ضد چسبندگی

این افزودنی به‌منظور حفظ جریان هوا میان لایه‌های فیلم و ممانعت از چسبندگی آن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. بدین ترتیب باز و بسته کردن رول فیلم با سرعت و سهولت بیشتری صورت می‌گیرد.

– ضد اشتعال

این افزودنی باعث افزایش مقاومت محصول در برابر اشتعال می‌شود.

– ضد فرسایش

این افزودنی نوعی ترکیب شیمیایی است که به‌منظور پیشگیری یا کندی روند تخریب و فرسایش فیلم‌های پلی‌اتیلن به آن اضافه می‌شود.

– آنتی‌اکسیدان

این ماده از بروز اکسیداسیون جلوگیری می‌کند و باعث افزایش استحکام و مقاومت نایلون در برابر ضربات و کشش شدید می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *