تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

نمایشگاه صنعت پلاستیک چین Chinaplas 2019

وبلاگ و اخبار

درباره نمایشگاه

نمایشگاه صنعت پلاستیک چین (Chinaplas) از ۳۱ اردیبهشت الی ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت پلاستیک چین (Chinaplas) بزرگترین نمایشگاه پلاستیک و لاستیک در آسیا و یکی از تاثیرگذارترین نمایشگاه های جهان است.

رشد سریع علم و تکنولوژی، طیف مصرف پلاستیک و لاستیک در بخش های مختلف تولیدی، مانند صنعت ماشین سازی، الکترونیک و لوازم برقی، تکنولوژی اطلاعات و مخابرات و ساختمان سازی را به طور شگرفی گسترش داده است.

بدین ترتیب، نمایشگاه پلاستیک چین به مکانی متمایز برای انجام تجارت در این صنعت تبدیل شده و در توسعه آن سهم بسزایی داشته اند. تامین کنندگان بین المللی کالا، مجموعه ای از پیشرفته ترین ماشین آلات، مواد شیمیایی و مواد خام را برای بازدیدکنندگان از تمام نقاط دنیا به نمایش می گذارند.

علاوه بر این، غرفه های بین المللی متنوع تکنولوژی و محصولات بدیع خود را به عرصه نمایش می گذارند.

چایناپلاس چطور متولد شد

نخستین نمایشگاه چاینا پلاس در سال ۱۹۸۳ در پکن برگزار شد. در آن زمان، تمامی واردات ماشین‌آلات صنعتی تحت کنترل دولت چین بود. همین موضوع باعث شده بود که پکن بهترین مکان برای برگزاری نمایشگاه چاینا پلاس شود.

در اولین دوره برگزاری، چاینا پلاس در محوطه‌ای حدودا ۱۰۰۰ متری بر پا شد و حدود ۱۰۰ نمایش‌دهنده خارجی حضور داشتند. آن نمایشگاه مکانی برای تأمین ماشین آلات از تولیدکنندگان خارجی بود.

نمایشگاه چاینا پلاس اکنون در محوطه‌ای با مساحتی حدود ۲۵۰ هزار متر برگزار شده و میزبان بیش از ۳۳۰۰ غرفه دار از حدود ۴۰ کشور مختلف دنیا است.

برگزار کنندگان نمایشگاه چاینا پلاس تخمین می‌زنند هر سال بیش از ۱۴۰ هزار شرکت کننده از ۱۳۰ کشور دنیا در این رویداد مهم صنعت پلاستیک و لاستیک شرکت کنند.

نمایشگاه چاینا پلاس هم اکنون به سکویی مهم برای واردات و صادرات ماشین‌آلات تولید پلاستیک، تجهیزات جانبی، راه‌حل‌های خودکارسازی (اتوماسیون) و مواد مورد نیاز تبدیل شده است. در طول برگزاری نمایشگاه چاینا پلاس بیش از ۵۰ سمینار تخصصی نیز برگزار می‌شود.

ارائه‌دهنده‌ها در این سمینارها آخرین تکنولوژی‌ها و راه‌حل‌های تولید خود را به فعالان صنعت پلاستیک  و لاستیک ارائه می‌دهند.

ارائه‌دهنده‌ها در این سمینارها آخرین تکنولوژی‌ها و راه‌حل‌های تولید خود را به فعالان صنعت لاستیک و پلاستیک ارائه می‌دهند.

نمایشگاه بین المللی چایناپلاس بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک آسیا و دومین نمایشگاه صنعت پلاستیک دنیاست که سالانه با برگزاری خود  تمام علاقمندان و بازرگانان این صنعت را از سراسر دنیا جذب می کند. این نمایشگاه به طور متناوب یک سال در شانگهای و سال دیگر در گوانگجو برگزار میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *