تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

نمایشگاه لاستیک و پلاستیک دوسلدورف 2019

وبلاگ و اخبار

تنها چهار روز دیگر تا بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک دنیا نمایشگاه K 2019 فرصت باقیست. در بین تمام نمایشگاه ها و همایش های مرتبط با پلاستیک، نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک دوسلدورف آلمان، گل سرسبد تمام نمایشگاه های صنعت پلاستیک است. K ۲۰۱۹ بین ۱۶ تا ۲۳ اکتبر ۲۰۱۹ در دوسلدورف برگزار می شود و به بررسی مسائل کلیدی در اقتصاد، حفاظت از منابع و دیجیتال سازی میپردازد.

نمایشگاه پلاستیک و لاستیک دوسلدورف آلمان (k ۲۰۱۹)

  • مکان: شهر دوسلدورف، کشور آلمان
  • تاریخ نمایشگاه: ۲۴ مهر الی ۱ آبان ۱۳۹۸

همایش ویژه ای که در کنار K 2019 با عنوان ” شکل پلاستیک های آینده” برگزار می شود و نشان خواهد داد که چگونه پلاستیک تاثیر قابل توجهی بر آینده ما دارد و امروزه چه تحولاتی در صنعت پلاستیک صورت گرفته. این نمایشگاه هفت روزه در دوسلدورف شامل مذاکره بر موضوعات مختلف، بحث های تخصصی، سخنرانی های خلاقانه و سرگرم کننده و آزمایش های هیجان انگیز است. همچنین این نمایشگاه به کشف جنبه های اقتصادی و زیست محیطی پلاستیک و مشکلات مربوط به آن و ارائه ی راه حل هایی برای این مبحث میپردازد.

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیکK 2019 فقط سه سالی یکبار برگزار میشود. بنابراین فرصت مناسبی برای فعلان این عرصه صنعتی می باشد که در سال ۲۰۱۹ در شهر دوسلدورف آلمان حضور یابند و در نمایشگاه K 2019 شرکت نمایند. K 2019 با طیف وسیعی از پیشنهادات، نمایشگاهی بین المللی برای صنعت پلاستیک می باشد، با بیش از ۳۰۰۰ غرفه دار از ۶۰ کشور، تمام سالن های نمایشگاه به طور کامل اشغال خواهند شد. از ۱ تا ۳ ژوئیه در پیش نمایش نمایشگاه K-Preview حدود ۸۰ خبرنگار از بیش از ۳۰ کشور به دوسلدورف سفر می کنند و در افتتاحیه نمایشگاه حضور می یابند. چالش ها و مباحث روز صنعت پلاستیک مورد بررسی قرار می گیرند و آخرین محصولات و نوآوری های این صنعت به عرصه نمایش خواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *