تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia)

وبلاگ و اخبار

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) از ۱۳ الی ۱۶ آذر ۱۳۹۸ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) بزرگترین نمایشگاه پلاستیک است که در منطقه اوراسیا برگزار می گردد. این نمایشگاه با همکاری  سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار میشود و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی است. دراین نمایشگاه معتبر جهانی ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت و… ارائه می گردد. این نمایشگاه فرصتی برای حضور در بازارهای بین المللی و به ویژه یافتن بازارهای وسیع در منطقه ارواسیا است و از این رو اهمیت زیادی دارد. کشف آخرین فناوری ها ،ثبت نام تجاری شما و شناساندن برند شما به جهان و جلسات b٢b، توسعه استراتژی کسب و کار و مقایسه قیمت ها و محصولات از مزایای حضور در نمایشگاه پلاستیک ترکیه است.

فهرست غرفه گذاران ایرانی نمایشگاه پلاستیک ترکیه به روز شد

این نمایشگاه با توجه به مزیت یافتن صادرات صنعت پلاستیک امسال با افزایش شرکت کنندگان روبرو بوده و افزون بر شرکت های پتروشیمی، شرکت هایی از بخش پایین دستی صنعت پلیمر نیز در آن حضور دارند.

اسامی غرفه گذاران نمایشگاه پلاستیک ترکیه تا این لحظه:

تک ظرف پلاستیک

پتروبن

توسعه تجارت مهرآذران

آمیزه های پلیمری ابهر

پویاپلیمر تهران

آروین پلاست

دلفین شمس

ایران مستربچ

پارس پلاستیک

پلیکان پتروپلیمر

کیمیا جاوید سپاهان

بن افزار

پترومل

پتروپاک

اطلس بوبین

بازرگانی پتروشیمی

پتروشیمی تبریز

پتروشیمی شازند

نویدزرشیمی

پتروشیمی باختر

پتروشیمی امیرکبیر

پتروشیمی خلیج فارس

و شرکت سهامی نمایشگاه ها

پاویون ایران در این نمایشگاه با حمایت و سوبسید پرداختی از سوی سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های ایران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *