تماشاپلاست تولیدکننده نایلون گلخانه ای، نایلون کشاورزی و نایلون شیرینگ محصولات →

وبلاگ و اخبار

9 K و پلاستیک هایی که آینده را شکل می دهند

وبلاگ و اخبار

بازدیدکنندگان نمایشگاه K2019 امسال شاهد نمایش ویژه ای در حاشیه این نمایشگاه، در دوسلدورف آلمان خواهند بود: “پلاستیک ها آینده را شکل می دهند!” در این رویداد، کاربردهای پیشرو در حوزه مواد بسپاری ارائه می شوند و نگاهی دقیق تر به چگونگی تاثیر این مواد بر محیط های مدرن وجود خواهد داشت.

این نمایشگاه سه سالانه برای تاریخ 16 تا 23 اکتبر در دوسلدورف برنامه ریزی شده است و امسال در حوزه ارتباط میان دنیای دیجیتال، فرایندهای تولید و شیوه های نوین توسعه محصول و همچنین ترویج اقتصاد چرخشی برگزار می شود.

برگزارکننده نمایشگاه می گوید: یک مسئله از همین حالا شفاف است: نمایشگاه K2019 بار دیگر منعکس کننده بازار جهانی خواهد بود. با توجه به این که این نمایشگاه رقیب بین المللی ندارد، هم از نظر برگزارکنندگان (غرفه داران) و هم از نظر بازدیدکنندگان منحصر به فرد است و گستره خاصی از محصولات و خدمات را پوشش می دهد، جایگاه ویژه ای میان نمایشگاه های تجاری در سطح جهانی یافته است و در نتیجه عرصه ای مناسب را برای ارائه محصولات پیشرو فراهم کرده است.

در این بخش، دانشگاه ها و موسسات پژوهشی در بخش علوم از آخرین فعالیت ها و دستاوردهای خود در حوزه نوآوری در مواد و فناوری های آن رونمایی می کنند و تاثیرات این مواد را بر چالش های جهانی مانند مدیریت آب، انرژی و ضایعات، کارآمدی منابع، دیجیتالی شدن و توسعه پایدار بررسی می کنند.

ارائه های دیگر این بخش نیز در حوزه آموزش و توسعه در بخش پلاستیک و لاستیک و همچنین تولید افزودنی ها برنامه ریزی شده است.

 

منبع: ایران پلیمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *